2 Ağustos 2010 Pazartesi

Yemek Tarifleri

Merhabalar arkadaşlar yeni bir konu ile sizleri yeniden rahatsız ediyorum. Heppimizin bildiği gibi özellikle genç kızlarımız veya kadınlarımızın internet dünyasında bilgi edindiği konulardan biride Yemek Tarifleri 'dir.
Günümüzde artık Yemek tarifleri, yemek lezzetleri, lezzet dünyası ve damak ağız lezzetleri önemli bir yer edinmiş durumda.
Geçenlerde internette gezinirken denk geldiğim ve sizlere önereceğim bir web sitesinin tanıtımını yapmak istiyorum.
içeriğini incelediğim kadarıyla gerçektende büyük site diyebileceğim, her bölgenin Yemek Tarifleri 'ni ekleyebildiklerince eklemeye çalışmışlar ve bunun yanı sıra Türkiye'deki tüm Yemek Tarifleri 'ni içine kapsayacak şekilde gayet güzel anlatılmış, Yemek Tarifleri 'nin yanı sıra  tanıtımı yapılan veya nasıl yapıldığı hakkında anlatımıyla birlikte Yemeğin resminide vermeleri son derece güzel olmuştur. 
Yemek Tarifleri 'ne ilişkin halka açık yapılan yorumlarda eleştirebileceğiniz gibi önerilerdede bulunabilirsiniz. Yemektat adlı bu web site sahiplerini tebrik ediyorum umarım ilerleyen zamanlarda güzel projelere imza atacaklardır. 
Yemek Tarifleri 'ne ilişkin geniş bilgiyi web sitesinden öğrenebilir ve gerekli her türlü bilgiyi edinebilirsiniz. Soru, eleştiri veya önerilerinizide dile getirebilirsiniz.
 
Web site: http://www.yemektat.com
Site Editör: Selim Kasap


2 yorum:

joppala dedi ki... [Cevapla]

Yemeklerinizi pişirirken mutlaka su kullanıyorsunuz. Peki yemek yaparken kullandığınız suyun, yiyeceklerin besin değerlerinin korunmasında önemli rol oynadığını biliyor musunuz? http://www.facebook.com/photo.php?pid=315725&id=126331737386311&comments&ref=mf

Hüseyin AKTAŞ dedi ki... [Cevapla]

yorumunuz için teşekkür.

Teoman: